Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
Główny producent wyrobów skaleniowych, kwarcowych i granitowych

Zmiana LOGO Spółki

01 marca 2020


Informujemy, iż z dniem 1 marca 2020 roku Zarząd podjął decyzję o wprowadzeniu nowego logo naszej Spółki.

Nowe logo stopniowo będzie zastępować dotychczasowy znak oraz będzie pojawiać się na sukcesywnie wprowadzanych nowych materiałach reklamowych.

Nowy znak Spółki w swoim kształcie podkreśla przynależność do branży górniczej oraz regionu wydobywczego jakim jest masyw góry Ślęży, jednocześnie zachowując silną i dobrze ugruntowaną na polskim rynku nazwę “SKSM SOBÓTKA”. Nowy, odświeżony znak zyskuje na lekkości i nowoczesności.

Nowe logo, zachowując uniwersalny i ponadczasowy charakter, symbolizuje nowoczesność, przywiązanie do regionu troskę o klienta i innowacyjność stosowanych rozwiązań.

Zmiana logo i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok naszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja obranego kierunku rozwoju firmy, którym jest dostarczanie najwyższej jakości surowca naszym Klientom.

           

Zmiana formowego logo to doskonały sposób na zwiększenie potencjału istniejącej marki przy pełnym zachowaniu jej tradycyjnych zalet. Posługi­wanie się starą marką przy stale zwięk­szanym potenc­jale firmy jest po prostu pozbaw­ian­iem się szans wyko­rzys­ta­nia wszys­t­kich możli­wości rozwoju.

Mamy nadzieję, że nowe logo w przyjazny sposób będzie wizualizowało zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni lat.