Strona główna Wydarzenia Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2023

Aktualności

Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2023

Jest nam niezwykle miło poinformować, że po czterech latach Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. znalazła się ponownie w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2023 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. COFACE, będąc autorem rankingu od 2001 roku, analizuje najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe.

Udział w rankingu jest bezpłatny, a obecność w nim oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw wyłania redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu.

Tytuł jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wiarygodności w oczach klientów i kontrahentów, buduje prestiż marki, umożliwia nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

To wyróżnienie jest wypadkową pracy wielu osób a w szczególności pracowników, partnerów i przyjaciół naszej Spółki biorących czynny udział w jej rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z  rankingiem TUTAJ. 

Gazela Biznesu 2023

 

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.