Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
Główny producent wyrobów skaleniowych, kwarcowych i granitowych

SKSM Sp. z o.o. otrzymało patent na „Linię do homogenizacji grysu skaleniowo-kwarcowego”

24 października 2018


Nie ma wątpliwości, że wdrożenie innowacyjnych rozwiązań jest ryzykowne, trudne a czasami nieprzewidywalne trzeba jednak pamiętać, że innowacja jest naturalną konsekwencją rozwoju gospodarczego, technologicznego i społecznego. Stworzenie narzędzi do realizacji spójnych z polityką i strategią przedsiębiorstw rozwiązań wspierających inicjatywy innowacyjne jest ważnym i potrzebnym działaniem w dotrzymaniu kroku tym zmianom. Budowa nowoczesnego zaplecza badawczego pozwolił SKSM Sp. z o.o. na stworzenie warunków do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych wychodzących naprzeciw zidentyfikowanym potrzebom zgłaszanym przez przedsiębiorstwa działające w branży ceramicznej, budowlanej i chemicznej.
Dbamy o to, aby nasza Spółka była nowoczesna i innowacyjna dlatego miło jest nam poinformować, że nasze przedsiębiorstwo otrzymało patent na „Linię do homogenizacji grysu skaleniowo-kwarcowego”.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu tel: +48 71 39 04 211 lub przez formularz.