Strona główna Wydarzenia „Skalenie – skarby, o których nie śniło się krasnoludom” – reportaż Tacjany Pazury

Aktualności

„Skalenie – skarby, o których nie śniło się krasnoludom” – reportaż Tacjany Pazury

W październiku ukazał się kolejny, 3 w tym roku numer kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” . W nim reportaż Tacjany Pazury z wydarzenia jakim było nasze czerwcowe spotkanie z pracownikami, a w szczególności technologami, firm z sektora ceramicznego, szklarskiego oraz budowlanego, będącymi bezpośrednimi beneficjentami produktów oferowanych przez Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o..

Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele świata nauki, w tym uczelni technicznej – Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Dziennikarka tak podsumowała wydarzenie:

„Jadąc na spotkanie do SKSM nie spodziewałam się, że będę uczestniczyć nie tylko w imprezie branżowej, prezentacji mało porywających szczegółów technologicznych oraz efektownej prezentacji marketingowej złożonej z map i liczb, które równie szybko pojawiają się na ekranach jak znikają z przeciążonych pamięci słuchaczy.
Zamiast nudnej „nasiadówki” połączeni wspólną pasją zarządzający Kopalnią oraz jej pracownicy zafundowali nam pełen wrażeń rollercoster ze skaleniem i nowoczesną, sterylną technologią w roli głównej.”

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnej inwestycji – „Linii do produkcji wysoko rozdrobnionych surowców ceramicznych i szklarskich” zapraszam tutaj.

W imieniu całego zespołu SKSM oraz ludzi, którzy bezpośrednio nadzorowali przygotowania i przebieg eventu – serdecznie dziękujemy zarówno za liczne przybycie, jak i aktywny udział w spotkaniu.

 

 

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.