Strona główna Zrównoważony rozwój „Rajd rowerowy dla klimatu” startuje z Sobótki

Aktualności

„Rajd rowerowy dla klimatu” startuje z Sobótki

Sobótka to miejsce wyjątkowo związane z tradycją kolarstwa polskiego. Tu zaczyna się i kończy sezon kolarski, tu znajduje się Aleja Sław Kolarstwa i tu rozpoczyna się „Rajd rowerowy dla klimatu”.

 

Prowadząc swoją działalności SKSM Sp. z o.o nie zapomina o promowaniu proekologicznych postaw a taką jest rezygnacja z transportu samochodowego i zawierzenie sile własnych mięśni.

Rajd dla Klimatu ma na celu zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczenia środowiska i popularyzację korzystania z najbardziej ekologicznego środka transportu jakim jest ROWER.

Mieliśmy przyjemność dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy i wesprzeć tak ciekawe wydarzenie.

 

Podróżowanie tym środkiem lokomocji zapewnia niezwykłe doznania poznawcze, pozwala odkryć alternatywne nieznane dotąd trasy, a także  ma dobroczynny wpływ dla naszego zdrowia i portfela.

Rajd rozpoczął się 4 czerwca 2022 o godzinie 10.00 na Rynku w Sobótce i trwał trzy tygodnie. Relacja była bezpośrednio relacjonowana na Facebooku – zobacz TU.

Jak widać „ekipa” dojechała nawet na Biegun Północny i odwiedziła Świętego Mikołaja.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom- każdego przejechanego kilometra, a organizatorom zapału i świetnego pomysłu.

 

Przy okazji przypominamy, o zadaszonym miejscu postoju dla rowerów, zlokalizowanym przy głównym wejściu do firmy i zachęcamy do rowerowych wycieczek, również do pracy.

 

 

Zdjęcia pochodzą z Facebooka wydarzenia.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.