Strona główna Zrównoważony rozwój Wiele wygranych wyścigów poprzedzonych wieloma godzinami ciężkiej pracy. Podsumowanie Dolnośląskiej Gali Kolarskiej 2023

Aktualności

Wiele wygranych wyścigów poprzedzonych wieloma godzinami ciężkiej pracy. Podsumowanie Dolnośląskiej Gali Kolarskiej 2023

„Wiele wygranych wyścigów poprzedzonych wieloma godzinami ciężkiej pracy. Ogromne zaangażowanie samych zawodników ale też rodziców i trenerów. To wielka machina w której wszystkie tryby działały bardzo dobrze. Jednak żadna maszyna nie działa bez paliwa, a to paliwo do baku wlewali nasi sponsorzy którym bardzo, bardzo mocno dziękujemy za kolejny rok wsparcia.” – takie słowa padły na tegorocznej Dolnośląskiej Gali  Kolarskiej, która odbyła się 17 listopada w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej w Sobótce.

Ten sezon był najlepszy od lat, dzięki medalom wyścigów rangi Mistrzostw Polski w kategoriach juniora młodszego i juniora.

Jako tytularny sponsor klubu Ślęża Sobótka Bike Academy  jesteśmy dumni z osiągnięć tych młodych ludzi i celebrujemy każdy sukces.

Wszystkim wyróżnionym podczas Dolnośląskiej Gali kolarskiej serdecznie gratulujemy.

Kolarstwo to jedna z najstarszych nowożytnych dyscyplin sportowych a Sobótka w swojej tradycji ma zapisaną miłość do tego sportu. Tym bardziej cieszy, że właśnie ta gmina jest kuźnią nowych talentów w tej dyscyplinie.

Sezon 2023 został zakończony. Jesteśmy przekonani, że rok 2024 będzie jeszcze lepszy.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego podsumowania sezonu.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.