Strona główna Działalność na rzecz lokalnej społeczności Kolejne spotkanie Rady Biznesu Powiatu Wrocławskiego

Aktualności

Kolejne spotkanie Rady Biznesu Powiatu Wrocławskiego

W jaki sposób biznes może efektywnie wspierać samorząd w realizacji jego zadań? Odpowiedź na to pytanie znają członkowie Rady Biznesu Powiatu Wrocławskiego, którzy spotkali się w dniu 13 października w Kątach Wrocławskich, aby podsumować ostatnie pół roku swojej działalności i wyznaczyć plany na najbliższe miesiące.

Gospodarzem spotkania był Sławomir Hryniewicz, Przewodniczący Rady Biznesu Powiatu Wrocławskiego, właściciel firmy EKO-MIX Company i Browaru Caminus, na terenie którego, w klimatycznych wnętrzach, obradowali w tym dniu przedsiębiorcy – członkowie Rady Biznesu.

 

Wizyta w Browarze stała się okazją do zapoznania się z procesem produkcji i historią tego miejsca, o którym z tak wielką pasją i zaangażowaniem opowiadał jego właściciel.

Powiatowa Rada Biznesu to  inicjatywa, której celem jest stworzenie organu doradczego, mającego za zadanie wspieranie Zarządu Powiatu Wrocławskiego w procesach decyzyjnych związanych ze sferą gospodarczą.

W spotkaniu wzięli udział trzej przedsiębiorcy – członkowie założyciele Rady Biznesu Powiatu Wrocławskiego (RBPW): Sławomir Hryniewicz – Przewodniczący RBPW (właściciel firmy EKO-MIX Company), Tadeusz Kołacz (właściciel Muzeum Powozów Konnych w Galowicach i przewodniczący Fundacji GALLEN) i Janusz Kozyrski (Prezes Zarządu Strzeblowskich Kopalni Surowców Mineralnych) oraz Wicestarosta Andrzej Szawan i Członek Zarządu Barbara Kosterska.

 

Więcej informacji na temat spotkania znajdziesz w LINKU.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.