Strona główna Wydarzenia AGH przyznała nagrody „Keramos”. Wśród laureatów Janusz Kozyrski

Aktualności

AGH przyznała nagrody „Keramos”. Wśród laureatów Janusz Kozyrski

Po raz kolejny AGH przyznała nagrody „Keramos” osobom mającym istotny wpływ na rozwój przemysłu ceramicznego w Polsce oraz czynnie wspierającym pracę Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki krakowskiej uczelni.

To zaszczytne wyróżnienie krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej jest ustanowione przez Radę Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. W tym roku do grona laureatów dołączył m.in. Janusz Kozyrski, Prezes Zarządu Strzeblowskich Kopalń Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Sobótce.

Krakowska Akademia Górniczo-Hutnicza co roku nagradza osoby, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju Wydziału lub odniosły sukcesy naukowe i edukacyjne w dziedzinie ceramiki.

Janusz Kozyrski został doceniony za „wyróżniającą aktywność producenta najwyższej jakości surowców dla przemysłu ceramicznego, kreatywność w tworzeniu oferty rynkowej umożliwiającej odbiorcom produkcję wyrobów najwyższej jakości i za aktywną, wielowątkową pomoc w procesie edukacji na naszym wydziale (WIMiC) na wszystkich poziomach” – pięknie podsumował Profesor Zbigniew Pędzich

Nagrody wręczone zostały podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2022/2023 na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

 

Jest nam niezmiernie miło, że osiągnięcia Prezesa Janusza Kozyrskiego jak i samej Spółki, zostały dostrzeżone, przez szacowną Radę WIMiC.

Jest to potwierdzenie sensu tego, co robimy od wielu lat na rzecz rozwoju branży ceramicznej, szklarskiej i budowlanej w Polsce a jednocześnie ogromna inspiracja do dalszego wysiłku.

 

Całość wydarzenia można obejrzeć TUTAJ .

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.