Strona główna Strefa klienta Jakość ma znaczenie

Aktualności

Jakość ma znaczenie

Jakość to nie tylko dobry produkt, to również powtarzalność doświadczeń i emocje, jakie budzi Twoja firma.

W Strzeblowskich Kopalniach Surowców Mineralnych jakość produkowanych wyrobów ma dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego chcemy Wam przybliżyć nasze działania, które umożliwiają nam zachowanie najwyższych, wymaganych standardów.

☑ Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001 potwierdzony certyfikatem oraz Zakładową Kontrolę Produkcji. Ponadto wszystkie badania prowadzone są zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi zawartymi w „Procedurze badania wyrobów”.

☑ Posiadamy nowoczesne laboratorium a w zasadzie Dział Badań, Rozwoju i Technologii, które dzięki nowoczesnej aparaturze a przede wszystkim wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi czuwa nad jakością wytwarzanych produktów.

Jakość naszych wyrobów jest monitorowana na każdym etapie procesu produkcyjnego. Począwszy od analizy wydobywanych lub kupowanych półproduktów surowców, przez kontrolę parametrów wyrobów w toku bieżącej produkcji, po ocenę jakościową produktu gotowego.

Wierzymy, że jak nie kontrolujesz, nie zarządzasz zatem nadzór nad jakością na każdym etapie produkcji pozwala nam na szybką reakcję i ewentualną korektę prowadzonych procesów.

☑ Badania prowadzone są w oparciu o odpowiednie normy oraz instrukcje wykonawcze właściwe dla danego produktu, a uzyskane wyniki przechowywane w systemie komputerowym lub w formie raportów z badań.

☑ Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów są oczywiście zadowoleni klienci a formalnie – świadectwa jakości, deklaracje właściwości użytkowych oraz oznakowanie CE.

Wciąż mamy potrzebę rozwoju i lepszej kontroli parametrów. Cały czas wdrażamy nowe rozwiązania, dzięki którym możemy tworzyć jeszcze lepsze produkty!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak dbamy o to by nasze produkty i usługi były zgodne z deklaracjami, zapraszam TUTAJ lub do osobistego kontaktu.

Dziękujemy za zapisanie się do Newslettera! Wysłaliśmy wiadomość na podany adres e-mail.

SKSM Sp. z o.o. informuje, że realizuje projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.