Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
Główny producent wyrobów skaleniowych, kwarcowych i granitowych

Aktualność z dnia 17.05.2022r. w ramach projektu “Klub Młodego Przedsiębiorcy”.

17 maja 2022


– Będąc przedsiębiorcą, który nie ma własnej działalności gospodarczej, tylko w imieniu innych właścicieli zarządza przedsiębiorstwem, ze strony takiej właśnie działalności przedstawiałem nasze możliwości, problemy, potknięcia, które na pewno można na swojej drodze spotkać. Ważne jest, żeby ci młodzi ludzie nie bali się, a więc otworzyć dla nich możliwości, poprzez otwarcie ich. Żeby nie ukrywali swoich zainteresowań – mówi Janusz Kozyrski, prezes zarządu Strzeblowskich Kopalni Surowców Mineralnych w Sobótce.

13 maja 2022 roku  w Krzyżowicach odbyło się ostatnie już spotkanie z młodzieżą w ramach projektu “Klub Młodego Przedsiębiorcy”, realizowanego z inicjatywy i pod egidą Rady Biznesu Powiatu Wrocławskiego, przy wsparciu władz Powiatu Wrocławskiego.

Po raz kolejny przedsięwzięcie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży szkolnej i uznaniem dyrekcji Powiatowego Zespołu Szkół Nr 1 w Krzyżowicach.

Mamy nadzieję, że projekt będzie kontynuowany w nowym roku szkolnym, być może również w kolejnej placówce szkolnej.

Na dotychczasowych 3 spotkaniach, RBPW reprezentowało trzech Członków Założycieli – Sławomir Hryniewicz – Przewodniczący Rady, Tadeusz Kołacz oraz Janusz Kozyrski Prezes Zarządu SKSM Sp z o.o..

Linki do relacji:

strona www i fb powiatu:

https://www.powiatwroclawski.pl/aktualnosci/klub-mlodego-przedsiebiorcy-finalowa-odslona-projektu.html

https://www.facebook.com/powiatwroclawski/

relacje medialne:

https://echo24.tv/klub-mlodego-przedsiebiorcy-w-powiatowym-zespole-szkol-nr-1-w-krzyzowicach/?fbclid=IwAR2eHTEXCdKYJwRCMkY8mwbTAMvawLPe2fCTWnwdRHBJXXyK0YSou6WOeXc

https://www.facebook.com/watch/?v=3165304597058814