Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
Główny producent wyrobów skaleniowych, kwarcowych i granitowych

Konferencja „Proinnowacyjne otoczenie biznesu na Dolnym Śląsku. Jak odnieść strategiczny sukces”.

11 października 2018


W dniu 5 października 2018 roku odbyła się we Wrocławiu konferencja pt. „Proinnowacyjne otoczenie biznesu na Dolnym Śląsku. Jak odnieść strategiczny sukces?” – zorganizowana przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą.

Celem konferencji było upowszechnienie wiedzy o konkursach na dotacje unijne wspierających innowacyjne technologie i ich transfer do gospodarki.
Konferencja składała się z trzech sesji plenarnych i trzech paneli dyskusyjnych. Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o., reprezentowane przez Kierownika Produkcji – Danutę Rajczakowską, miały przyjemność uczestniczyć w pierwszym panelu poruszającym zagadnienia związane z barierami rozwoju i największymi wyzwaniami z jakimi musi się zmierzyć przedsiębiorca na drodze do stworzenia i wdrożenia innowacji.
Organizatorom spotkania udało się w jednym miejscu zgromadzić przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji publicznych oraz specjalistów w dziedzinie innowacyjności.
Europoseł Bogdan Zdrojewski przybliżył zgromadzonym plany UE w stosunku do wsparcia polskiego biznesu w kolejnych latach a Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski przestawił sytuację Dolnego Śląska na tle innych województw naszego kraju.
Wszyscy zgromadzeni wyrazili nadzieję na dalszą współpracę przy wykorzystaniu różnych form wsparcia unijnego.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i miłe spotkanie.

Na stronie czasopisma “Kapitał Dolnego Śląska” można przeczytać szczegółowo na temat konferencji (link).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu tel: +48 71 39 04 211 lub przez formularz.